اجاره هیلتی

جالب ترین عکس های جهان

اهانت به پيامبر خاتم در فيلم آمريکايي,اهانت به پيامبر,فيلم آمريکايي,,sam basil,سفير آمريکا در بنغازياهانت به پيامبر خاتم در فيلم آمريکايي قلب امت اسلام را جريحه دار کرد

اهانت به پيامبر خاتم در فيلم آمريکايي

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

   

اهانت به پيامبر خاتم در فيلم آمريکايي قلب امت اسلام را جريحه دار کرد

 

خراسان - مورخ پنج‌شنبه 1391/06/23 شماره انتشار 18216 
نويسنده: عليرضا رضاخواه [email protected]

   

خشم ليبيايي ها سفير آمريکا در بنغازي را به کام مرگ برد

 

 

خشم مسلمانان در اعتراض به انتشار فيلم آمريکايي توهين آميز به پيامبر خاتم (ص)، جهان اسلام را در بر گرفته است. مسلمانان از غرب آفريقا تا شرق آسيا در کشورهاي ليبي، مصر، مراکش، سودان، يمن، فلسطين، تونس، ايران، افغانستان و ... با برگزاري تظاهرات متعدد، انزجار خود را از عاملان ساخت اين فيلم ابراز کردند. اين فيلم موهن که در آمريکا ساخته و همزمان با سالگرد حادثه يازده سپتامبر منتشر شده، قلب امت اسلام را به شدت جريحه دار کرده است. در اين فيلم توهين ها به ساحت پيامبر خاتم (ص) به گونه اي است که متاسفانه به هيچ وجه امکان بيان جزئيات آن وجود ندارد.

 

 

 

 

شعار مسلمانان خشمگين: مرگ برآمريکا

 

 

روز گذشته تظاهرات و تجمعات اعتراض آميز در کشورهاي مختلف اسلامي برگزار شد و ادامه دارد. به گزارش پرس تي وي، فلسطيني ها در اعتراض به ساخت و پخش اينترنتي اين فيلم تظاهرات برپاکردند و پرچم آمريکا را به آتش کشيدند. مردم سودان نيز در اعتراض به هتک حرمت به پيامبر اسلام(ص) در شهر خارطوم، پايتخت تظاهرات کردند. شهروندان تونسي با برپايي تظاهرات در برابر سفارت آمريکا در منطقه البحيره در شمال تونس، خشم خود را از ساخت فيلم توهين آميز به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) نشان دادند. آن ها پرچم هاي سياهي در دست داشته که بر روي آن عبارت "لا اله الا ا..." نوشته شده بود. آن ها همچنين شعار "مرگ بر آمريکا" سر دادند. نيروهاي امنيتي تونسي تدابير ويژه اي در اطراف سفارت آمريکا اتخاذ کردند به طوري که تعداد زيادي از نيروهاي پليس به همراه خودروهاي امنيتي مانع ورود تظاهرات کنندگان به داخل سفارت شدند. صدها نفر از مردم مراکش هم روز گذشته در برابر کنسولگري آمريکا در شهر کازابلانکا تظاهرات کردند. تظاهرات کنندگان شعارهاي ضد آمريکايي از جمله «مرگ بر اوباما» سر مي‌دادند. مردم افغانستان هم قرار است امروز در اکثر استان هاي اين کشور تظاهراتي مشابه را برگزار کنند. جوانان انقلابي يمن هم با صدور بيانيه اي خواستار تظاهرات گسترده از مقابل درب دانشگاه صنعا به سوي سفارت آمريکا براي محکوم کردن هتک حرمت رسول گرامي اسلام(ص) از سوي معاندان اسلام در آمريکا شدند. جوانان يمني هرگونه اهانت به رسول گرامي اسلام (ص) را "خط قرمز مسلمانان" در سراسر جهان توصيف کردند. اخوان‌المسلمين مصر در بيانيه‌اي براي برگزاري تظاهرات مسالمت‌آميز در روز جمعه فراخوان عمومي صادر کرده است. در ايران نيز امروز دانشجويان در مقابل سفارت سوييس (حافظ منافع آمريکا) در تهران تجمع مي‌کنند.

 

 

مرگ سفير آمريکا در ليبي

 

اعتراض ها به ساخت و انتشار اين فيلم در کشورهاي مصر و ليبي به خشونت انجاميد. مردم در اين کشورها به سفارتخانه‌ و کنسولگري‌هاي آمريکا حمله کردند و با پايين کشيدن و آتش زدن پرچم آمريکا خشم خود را نشان دادند. مقام‌هاي ليبيايي کشته شدن سفير آمريکا و 3 تن از کارمندان کنسولگري اين کشور در بنغازي را تاييد کرده اند. "کريستوفر استيونز" سفير آمريکا در ليبي در حمله به کنسولگري اين کشور و بر اثر خفگي ناشي از آتش سوزي مرده است. به گزارش شبکه تلويزيوني الميادين، منابع ليبيايي از انتقال اجساد آمريکايي‌هاي کشته شده در اين حمله به طرابلس، پايتخت ليبي و بردن آن ها به آلمان خبر دادند. الجزيره مدعي شده است که اين حمله توسط گروه اسلام گراي «انصارالشريعه» صورت گرفته است. مهاجمان با استفاده از سلاح‌هاي سبک و آر.پي‌.جي به ساختمان کنسولگري آمريکا حمله کردند. قبل از تشديد حملات افراد مسلح، گرداني از انقلابيون تحت فرمان نيروهاي دولتي توانستند برخي کارمندان کنسولگري آمريکا را از محل درگيري‌ها خارج کنند. بنا به گفته شاهدان، افراد مسلح که تعداد آن ها 60 تا 70 تن برآورد شده‌، با ورود به کنسولگري آمريکا در بنغازي، پرچم آمريکا را پايين کشيده و بر ديوارهاي آن شعارهاي اسلامي نوشتند.

 

 

پرچم سفارت آمريکا در مصر پايين کشيده شد

 

مردم مصر نيز با حمله به سفارتخانه آمريکا با بالا رفتن از ديوار پرچم آمريکا را پايين کشيدند. در اين تظاهرات که هزاران مصري در آن شرکت داشتند، شعارهايي عليه دولت آمريکا به خاطر مجوز پخش چنين فيلم‌هايي سر داده شد. اين تظاهرات که با دعوت گروه‌هاي سلفي و حزب النور برگزار شد، اواخر روز به خشونت کشيده شد و تظاهرکنندگان با حمله به سفارتخانه آمريکا، پرچم اين کشور را پايين کشيده و پرچم‌هايي با مضامين اسلامي برافراشتند. پرچم آمريکا روز سه شنبه به خاطر سالگرد حملات يازدهم سپتامبر نيمه افراشته بود.

 

 

هراس تل‌آويو از شعله‌ور شدن احساسات ضد صهيونيستي


روزنامه وال استريت ژورنال آمريکا گزارش داده که سازنده فيلم توهين آميز به ساحت مقدس پيامبر اکرم (ص)، يک صهيونيست تبعه آمريکاست. به گزارش وال استريت ژورنال، نام اين فيلم "بي گناهي مسلمانان" (Innocence of Muslims) است که توسط يک موسسه ساختماني و املاک اسرائيلي - آمريکايي تهيه شده و در آن به آنچه "تظاهر و رياکاري اسلام" ادعا شده اشاره مي‌شود. اين فيلم سال گذشته و در 3ماه با حضور 60 بازيگر ساخته شده است.فيلم توهين آميز آمريکايي در روزهاي گذشته ابتدا در آمريکا و منتشر و سپس از طريق برخي سايت هاي اينترنتي بازنشر شده است. سازنده اين فيلم "سم باسيل" "sam basil"، صهيونيست داراي تبعه آمريکا، از اهالي جنوب ايالت "کاليفرنيا" آمريکا است و مديريت چند شرکت فعال در زمينه املاک را برعهده دارد. اين فرد صهيونيست در گفت و گو با روزنامه "وال استريت ژورنال"، با بيان اينکه "اسلام سرطان است"، تاکيد کرد که وي مسئول ساخت فيلم توهين آميز به پيامبر اسلام (ص) است و براي ساخت آن نزديک به 5 ميليون دلار از 100 يهودي جمع آوري کرده است. وي گفت که اين فيلم توهين آميز يک فيلم سياسي است نه ديني. "تري جونز" کشيش جنجالي آمريکايي که به خاطر آتش زدن نسخه هايي از قرآن کريم و مخالفت شديد با اسلام شهرت دارد، از ساخت فيلم توهين آميز به پيامبر اسلام (ص) حمايت کرده است. در همين حال خبرگزاري فرانسه گزارش داد که اسرائيل هرگونه ارتباط با فيلم اهانت‌آميز به پيامبر اسلام را رد کرده است. "يگال پالمور"، سخنگوي وزارت خارجه رژيم صهيونيستي گفت: «اسرائيل به هيچ وجه ارتباطي با اين داستان ندارد.» پالمور با آماتور وار توصيف کردن اين فيلم،‌آن را غير قابل تحمل توصيف کرد. سخنگوي وزارت خارجه رژيم صهيونيستي گفت اگر هم شهروند اسرائيلي اين فيلم را ساخته باشد، ما مسئول آن نيستيم.

 

 

عقب نشيني آمريکايي ها

 

 

سفارت آمريکا در قاهره نيز در ابتدا با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد که آمريکا هرگونه اقدام "افراد منحرف" براي توهين به مسلمانان را محکوم مي کند چنانکه هرگونه بي حرمتي به همه اديان را محکوم مي کند. در بخشي از اين بيانيه آمده: «ما سوء استفاده از آزادي بيان به منظور اهانت به باورها و اعتقادات ديگران را قويا محکوم مي کنيم.» اين در حالي است که «ميت رامني» نامزد جمهوري‌خواه انتخابات رياست‌جمهوري آمريکا بيانيه‌ کوتاهي را منتشر کرد و گفت که از اين حمله بسيار خشمگين شده است. وي ادامه داد: شرم آور است که دولت اوباما در واکنش نخست به اين حملات، آن ها را محکوم نکرده بلکه به ابراز همدردي با آن کساني که اين حملات را به راه انداخته‌اند نيز پرداخته است.

 

 

 

اوباما خواستار افزايش تدابير امنيتي در سفارتخانه هاي آمريکا در سراسر جهان شد

 

 

با اين حال ساعاتي پس از واکنش سفارت آمريکا در مصر، اوباما طي بيانيه اي با محکوم کردن شديد اين حمله شناسايي عوامل آن را خواستار شد. بي بي سي گزارش داد وي اين حمله را "وقيحانه" خوانده است. به گزارش آسوشيتد پرس، "باراک اوباما" خواستار افزايش تدابير امنيتي در سفارتخانه هاي آمريکا در سراسر جهان شد. پنتاگون نيز اعلام کرد که با وزارت خارجه همکاري مي کند تا دستور اوباما مبني بر افزايش تدابير امنيتي در سراسر جهان اجرا شود. محمد المقريف رئيس کنگره ملي ليبي در کنفرانسي مطبوعاتي مشترکي با نخست وزير اين کشور، ضمن محکوميت شديد حمله به کنسولگري آمريکا از واشنگتن عذرخواهي کرد. وي گفت: «ما نه تنها از آمريکا بلکه از تمام جهان عذرخواهي مي‌کنيم و از جامعه جهاني انتظار داريم به ما در پايان دادن به چنين پديده‌هايي که شاهد آن هستيم کمک کند.» عبد الرحيم الکيب نخست وزير دولت موقت ليبي نيز با محکوم کردن حمله مذکور اعلام کرد: تحقيقات در باره اين حمله آغاز شده است اما هنوز به طور کامل مشخص نيست که مهاجمان به چه جرياني وابسته هستند. وي تاکيد کرد که طرابلس براي روابط خود با آمريکا ارزش بسياري قائل است و اجازه نمي‌دهد اين روابط تيره شود.

 

 

اعتراض سازمان ها و احزاب سياسي در جهان اسلام

 

 

با اين حال احزاب و انديشمندان جهان اسلام ساخت و انتشار اين فيلم را در ادامه سياست اسلام هراسي جهان غرب دانسته اند. به گزارش المنار، حزب‌ا... لبنان در بيانيه‌اي تهيه فيلم موهن عليه پيامبر اکرم(ص) را اقدامي غيراخلاقي دانست و تاکيد کرد اين اقدام بالاترين درجه خصومت عليه والاترين حق از حقوق انساني است که همان احترام به اعتقادات ، مقدسات و احساسات انسان است. حزب ا... لبنان در اين بيانيه تاکيد کرد که اين فيلم که در آمريکا توزيع شده است، اقدامي مشکوک است که تامين کنندگان مالي آن افراط گرايان قبطي و يهودي هستند که به دنبال ايجاد آتش نفرت و بالا بردن چالش بين مسلمانان و قبطي‌ها در مصر هستند تا آنها را به فتنه داخلي بکشانند. اتحاديه عرب و سازمان همکاري هاي اسلامي نيز ساخت اين فيلم ضد اسلامي در آمريکا را محکوم کرده اند. در بيانيه سازمان همکاري اسلامي آمده است: «ساخت چنين فيلمي موجب تحريک دشمني و نفرت بين پيروان اديان مختلف خواهد شد.» حزب آزادي و عدالت مصر هم ساخت فيلم موهن درباره پيامبر اسلام(ص) جنايتي نژادپرستانه است. در بيانيه اين حزب آمده است: «اين فيلم ضد اخلاق و دين و خروج آشکار از اصول آزادي بيان و انديشه و تعدي روشن به مقدسات ديني ملت هاست.»

 

 

 

 

احزاب مصري: مرسي به آمريکا نرود

 

 

در همين حال به گزارش الاهرام حزب جبهه دموکراتيک خلق مصر از رئيس جمهوري اين کشور خواست در اعتراض به فيلم موهن به پيامبر گرامي اسلام از رفتن به آمريکا خودداري کند. 

 

 

 در پی اهانت نفرت‌ انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم، شما عزیزان می توانید پیام خود را به عـامـلان و پـشتيـبانان ایـن جـنـایـت شنیـع در این گفتمان مطرح نمایید.

لطفا اينجا را كليك كنيد

 

 

مرگ بر اسرائيل      مرگ بر آمريكا

 

عکس هایی از تظاهرات مسلمانان معترض مصری

 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکسmsr 2 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکسmsr 3 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکس

عکس هایی از به آتش کشیدن سفارت آمریکا در بنغازی- لیبی

liby 1 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکسliby 2 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکسliby 3 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکسliby 4 ساخت فیلم ضداسلامی و اهانت به پیامبر مکرم اسلام (ص) در آمریکا + عکس

 

 

+ نوشته شده در  جمعه 21 مهر 1391ساعت 1:37  توسط Mrm & Celeste  بازدید : 7648

 
Banner corner : site parandehgharib.ir